MVĮ Skaitmeninimas

Europe flag

Apie projektą

Kviečiame teikti paraiškas ir gauti iki 50 000,00 eurų ES finansavimą e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimo ir/ar vaizdinės konfigūracijos projektų kūrimui. Mes tvirtai tikime, kad šis sprendimas padės persiorientuoti jūsų verslui į teikiamų paslaugų ir/ar gaminamų gaminių, ar elektroninės prekybos skaitmeninimą.

Ką suteikia Corner Case Technologies:

  • Finansavimo galimybės: Corner Case Technologies teikia 360 pagalbą įsisavinant MVĮ priemonę, kurios tikslas yra skatinti įmones įdiegti skaitmeninius e. komercijos modelius. Investicijos numatomos MVĮ, siekiančioms persiorientuoti į produktų skaitmeninimą, elektroninę prekybą ir pristatymą.


  • Paraiškos parašymas nuo A iki Z: Padeda įmonėms rengti paraiškas dėl finansavimo. Šis procesas apima visus reikalingus etapus, nuo paraiškos parengimo iki galutinio jos pateikimo. Siekiama užtikrinti, kad paraiška būtų aiški ir išsamiai aprašytų įmonės ketinimus ir poreikius.


  • Paraiškos pridavimas: Atlieka pateikimo procedūrą užsienio finansavimo paramos programoms. Teikia pagalbą reikalingų dokumentų ir informacijos teikime siekiant užtikrinti sklandų paraiškos nagrinėjimo procesą.


  • Technologinis skaitmeninio produkto įgyvendinimas: MVĮ siūlomas konkretus investicijų sritis - "B2Bseller suite" produktas. Ši užsakymų valdymo programa lengvai integruojama su įmonėje turimomis sistemomis ir gali būti pritaikyta pagal individualius įmonės poreikius. Corner Case Technologies teikia techninę pagalbą šio produkto diegimui ir pritaikymui.

Ką gauna besikreipianti įmonė:

  • Finansavimas: MVĮ gali gauti iki 50 000 Eur ES finansavimo e. pardavimo sandorių sudarymo sprendimų diegimui ir/ar vaizdinės konfigūracijos projektų kūrimui. Tai leidžia įmonėms efektyviau vykdyti skaitmenines prekybos veiklas.


  • Profesionali pagalba paraiškos rengime: Įmonės gauna specialistų pagalbą rengiant paraiškas ir užtikrinant, kad jos būtų tinkamai parengtos bei pateiktos finansavimo programoms.


  • Techninė pagalba produktų diegimui: Teikiama techninė pagalba "B2Bseller suite" produkto diegimo procese, užtikrinant, kad jis būtų sėkmingai integruotas ir pritaikytas įmonės veiklai.


  • Skaitmeninio verslo plėtros galimybės: Dėl šių investicijų MVĮ gali persiorientuoti į skaitmenines veiklas, tokius kaip produktų skaitmeninimas, elektroninė prekyba ir pristatymas, kurie gali pagerinti įmonių pardavimų efektyvumą ir padėti prisitaikyti prie šiuolaikinių rinkos tendencijų.

Konkursas jau oficialiai paskelbtas, o projekto įgyvendinimo plano pateikimo terminas numatytas iki 2023-10-02, 17:00 val. Pasiruošimo darbams laikotarpiu taikomos šios datos:

Iki 2023-08-15: Informuoti apie jūsų norą teikti paraišką ir pateikti finansines ataskaitas, patvirtinančias jūsų tinkamumą teikti paraišką įvertinimui.

Iki 2023-08-31: Pateikti informaciją, aprašymą ir/ar vaizdinius pavyzdžius apie norimą sukurti produktą. Rugsėjo mėn.: Koordinavimo ir kontrolės tarnyba (CCT) rengia paraišką ir, jei reikia, susisieks su jumis dėl papildomos informacijos gavimo.

Paraiškos teikiamos spalio 1-2 dienomis.

Dėl didelio norinčių teikti paraiškas skaičiaus, prašome kuo anksčiau informuoti apie savo susidomėjimą. Gali atsitikti, kad dėl ribotų resursų negalėsime padėti visiems, net jei būsite informuoti iki rugpjūčio 15-osios. Todėl siekiame užtikrinti, kad visi paraiškų teikėjai būtų tinkamai pasiruošę ir turėtų galimybę dalyvauti šioje finansinėje paskatoje.

Daugiau informacijos - https://www.esinvesticijos.lt/kvietimai/mvi-skaitmeninimas.